Matemaatikud

Ajakava Fotod Raha Margid Sketch Otsima

Sheila Scott Macintyre

Sünniaeg:

Sünnikoht:

Surmaaeg:

Koht surma:

23 April 1910

Edinburgh, Scotland

21 March 1960

Cincinnati, Ohio, USA

Ettekanne
TÄHELEPANU - automaatne tõlge inglise versiooni

Sheila Scott 's isa oli rektor Trinity Akadeemia Edinburghi ja õppis ta koolis. Ta osales Edinburgh Daamid "College alates 1926 kuni 1928, kui ta lõpetas Dux Matemaatika.

Samal aastal, 1928, ta tuli Edinburghi ülikoolis, kus ta võitnud mitmeid stipendiume. Ta lõpetas MA koos esimese klassi kiitusega matemaatikas ja looduslik filosoofia 1932. See oli tavaline, top üliõpilased neil päevil õppima Oxfordi või Cambridge University pärast tegema esimesi kraadi Šoti ülikoolis. Scott kasutatud kolme aasta Girton College Cambridge. Tema viimasel aastal Cambridge'i oli üks, mille ta endale teadusuuringute alusel Cartwright 's all. Ta avaldas oma esimese raamatu tööd, mida ta oli teinud alla Cartwright 's järelevalvet asümptootilisest perioode lahutamatu funktsioonid 1935.

Scott tagastatakse Šotimaa rongi kui õpetaja ja ta õpetas viis aastat koolide arv alates 1934. Ta õpetas St Leonard's, tüdrukute koolis St Andrews, samuti James Allen tüdrukutele ja Stowe kool.

Selle aja jooksul Whittaker sisse Sheila Scott AJ MacIntyre, kes oli matemaatika lektor Aberdeen University. Nad abiellusid 1940 ja järgmisel aastal Sheila MacIntyre nimetati assistent sama osakonna kui tema abikaasa, Aberdeen.

At Aberdeen Sheila MacIntyre lõpetanud oma doktorikraadi alusel EM Wright 's all. Wright wrote:

... hea, kui tema teadustöö oli seal oleks rohkem see kui ta oleks ei oleks pere eest hoolitseda.

Aastatel 1947 ja 1958 avaldas ta veel kümme dokumendid ajal, mil ta pöördus üles tema kaks last (kolmas laps suri vanuses kaks 1949).

Sheila MacIntyre oli aktiivne liige Edinburgh Mathematical Society ja Mathematical Association. Aastal 1958 valiti ta Royal Society of Edinburgh.

Aastal 1958 MacIntyre ja tema abikaasa vastuvõtt Visiting Research professuurid Ülikooli Cincinnati. Seal ta õpetas, kuni tema varajase surma vähki.

In Cartwright jutumärgid RC Buck, kes kirjutas MacIntyre:

Tema valitud piirkonna analüüsi, ta tutvustas võimas täpsustusi tehnika, ja mis on palju keerulisem, uusi ja originaalseid probleemide uurimiseks.

Wright, kirjutamist, ütleb:

Brilliant originaal matemaatik kuigi Sheila oli, see on isegi rohkem kui suurepärane õpetaja ja gay abiks kolleegile, et me mäletame teda. Tema selgust silmas pidades tegi oma üsna erandlikult võimalik õppejõud, kuid see oli tema Õrn huvi kõigi tema õpilaste (conbined koos tabav hinnata oma võimeid), mis tegi temast nii edukas juhendaja ja regent. Need makstakse tagasi tema poolt väga tõsine kiindumus ja austus.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland