ریاضیدانان

خط بار عکس پول تمبر طرح جستجو

William Leonard Ferrar

تاریخ تولد:

محل تولد:

تاریخ مرگ:

محل مرگ:

21 Oct 1893

Bristol, England

22 Jan 1990

Oxford, England

ارائه
توجه -- ترجمه خودکار از نسخه انگلیسی

بیل Ferrar ملکه بلربیز آکسفورد در سال 1912 پس از آموزش و پرورش خوب بریستول در دستور زبان وارد مدرسه معلم ریاضیات که در آن او را با عشق به ریاضیات محض الهام گرفته شده بود. در سال 1914 او برنده بورس کاربر ریاضی ولی مطالعات خود را با جنگ جهانی اول وقفه ای بود

بیل به عنوان تلفن چی در واحد توپخانه و در واحد اطلاعات در فرانسه است. او در سال 1919 به آکسفورد بازگشت و در سال 1920 با استفاده از بهترین کلاس درجه اول فارغ التحصیل شد ، و تا زمان ارسال در بنگور که او ارائه شده بود قبل از او در زمان نهایی خود را. وی برگزار این پست را برای 4 سال و اگر چه شاد وجود دارد ، او مشتاق به اندازه کافی برای حرکت به جای پژوهش های بیشتری گرا که او به چندین برنامه های کاربردی. بیل لذا خوشحال شد و قبول Whittaker 'ثانیه دعوت lectureship ارشد در ادینبورگ که در آن ، علاوه بر Whittaker ، همکاران خود بودند Copson و Aitken.

مرگ JE کمپبل سمت چپ جای خالی در آکسفورد که Ferrar پر شده در سال 1925. ، در آکسفورد ، هر چند هدف اصلی خود قرار بود در تحقیقات به شدت درگیر بود ، او مجبور به صرف زمان زیادی برای تدریس و بررسی. حقوق و دستمزد او چنین است که او واقعا به حال به مکمل آن به اندازه کافی برای ارائه پشتیبانی به خانواده اش و او این را با تنظیمات و مارک مقالات و سؤال از مدرسه بود.

Ferrar نوشت : تحقیقات بسیاری که در مقابله با همگرایی سری ، بهره گرفت که از کار کردن با GN در کمبریج برای اما واتسون در طول تعطیلات تابستان در حالی که در مقطع کارشناسی. او در نظریه الحاق کار می کرد ، یک موضوع است که با Whittaker به او پیشنهاد شد. از حدود یدلایمخیرات 1930 منافع خود را تبدیل به سوی نظریه اعداد و او مورد بررسی قرار همگرایی سری ارزیابی و انتگرال مفرد. آمده از این مطالعه توابع بسل که از اعمال فرمولهای جمع باشند.

هاردی به حال شده است با نفوذ در تنظیم فصلنامه ریاضی در دانشگاههای آکسفورد و Ferrar خدمت کرده است به عنوان سردبیر آن 1930 - 1933. علاوه بر این Ferrar بسیاری از مقالات در مجله فصلنامه ریاضی در طی این مدت منتشر شده است. او نسبت به دولت را با پست مدیریت ارشد مدرس در کالج او را در سال 1934 نقل مکان کرد و سپس ، در سال 1937 ، او خزانه دار از Hertford کالج آکسفورد شد. وی برگزار این پست را برای 22 سال است.

Ferrar همچنین برای او 10 کتاب های درسی برجسته از جمله کتاب درسی از همگرایی (1938) ، جبر و مقابله : کتاب درسی از عوامل ، ماتریس ها و فرم های درجه دوم (1941) معروف ، محدود و ماتریس (1951).

شاید به دلیل اختلال در دوره کارشناسی خود را با جنگ جهانی اول ، Ferrar دکترای هرگز به دست آمده. Copson ، که دوست و یاور شد ، پیشنهاد کرد که دکترای او دریافت کنند. در سال 1947 Ferrar 35 مقاله و 2 کتاب برای درجه دکترا در علوم ، در آکسفورد ساخته شده را مشاهده کنید و بسیاری از همکاران خود را که به او فکر می کنم تنها به عنوان یک مدیر متوجه نشوند که چه سابقه تحقیقات برجسته او شده بود شروع شده بود.

در سال 1959 او به نام موقعیت بایگان ، امید را برای زن و شوهر کاملا از سال قبل از او بازنشسته شده ، اما او برای تبدیل شدن به اصلی Hertford دانشکده دعوت شده بود تا سال گذشته کار خود را از هر چیزی ، اما ساکت بودند.

او ادامه داد : برای نوشتن کتابهای درسی و کمک در مورد امتحانات مدرسه در آستانه بازنشستگی است. او منتشر شده برای علم ریاضیات (1965) ، حساب دیفرانسیل و انتگرال برای مبتدیان (1967) و علم ریاضیات پیشرفته برای (1969) هنگامی که بیش از همه از سن 70.

در ارتباطات شخصی ، مایکل Ferrar ، پسر WL Ferrar است ، نظر در مورد علاقه پدرش در سخنرانی :

در نامه ای به عمو او را در کالج دانشگاهی ناتینگهام پدر من بسیار مهم بود این استاندارد از سخنرانی در آکسفورد در سال 1912.

این شاید در ادینبورگ بود که پایه های شهرت خود را بالا او را به عنوان یک مدرس دانشگاه ، گذاشته بودند. در آن روزها دانشجویان ادینبورگ کرده بود ، پول کمی برای خرید کتاب های درسی و غیره بسیار وابسته بودند در سخنرانی می کنیم. اگر overran مدرس دانشگاه ، وقت خود را ترک کنند زیرا آنها را به حال برای این که به درس بعدی خود را. اگر درس خوب بود که تحسین. به خصوص پدرم افتخار بود از مناسبت زمانی که او توسط چند دقیقه overran و مخاطبان خود را در آنجا ماند هر دو به
گوش داده و به تحسین.


Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland