ریاضیدانان

خط بار عکس پول تمبر طرح جستجو

Isaac Barrow

تاریخ تولد:

محل تولد:

تاریخ مرگ:

محل مرگ:

Oct 1630

London, England

4 May 1677

London, England

ارائه
توجه -- ترجمه خودکار از نسخه انگلیسی

اسحاق بارو 'ثانیه پدر ، توماس بارو ، پارچه فروش پارچه کتانی های تجارت بود. توماس ان ازدواج کرده ، دختر Buggin ویلیام شمالی Cray ، کنت در یدلایمخیرات 1624 و اسحاق پسر خود را در سال 1630 متولد شد. ان در سال 1634 فوت کرد و توماس خبر اسحاق با پدربزرگش زندگی می کنند. شاید حقیقت در وجود دارد که اغلب به نقل از اعلام کرد که پدر اسحاق :

... به خدا دعا است که باید تصمیم گرفتید تا از یکی از بچه ها او را شنیده بود ، او می تواند بهترین اسحاق یدکی.

توماس دوباره ازدواج کرد در مدت دو سال و در آن پیشنهاد این است که این ممکن است تلاش برای بدست آوردن فرزند خود را از پدر به او ، که گفته می شود خراب کننده جوان اسحاق.

توماس اسحاق برنامه ریزی شده برای تبدیل شدن به یک دانشمند در حالی که هنوز یک کودک است. او را به اسحاق خبر Charterhouse و پرداخت دو برابر هزینه ی منظم به ویژه برای جلب توجه اسحاق. با این حال اسحاق را دریافت خواهید کرد آیا این توجه نیست و کسب شهرت به عنوان یک پهلوان پنبه در حالی که آموزش و پرورش او رنج می برد. هنگامی که توماس از این شنیده ، او را به اسحاق منتقل Felstead ، Essex در یدلایمخیرات 1640 که در آن headmaster به حال شهرت نظم و انضباط سخت گیر. در اینجا ساخته شده ، پیشرفت سریعی به اسحاق ، هر دو در توسعه و شخصیت او در یادگیری است. در Felstead بارو آموخته یونانی ، لاتین ، عبری و منطق در آمادگی برای تحصیلات دانشگاهی. پس از او در Felstead به مدت دو سال شده است ، پدر اسحاق دچار افت از 1000 به دلیل قیام ایرلندی بود و قادر به پرداخت هزینه های اسحاق است. با این حال ، headmaster ، متوجه پتانسیل اسحاق ، او را در گرفت و بعد از آن او را به عنوان یک معلم خصوصی به توماس فرفکس منصوب کرد.

بارو در سال 1643 به عنوان محقق در بنیاد Peterhouse ، کمبریج پذیرفته شد. عموی همکار از Peterhouse در آن زمان بود و هنگامی که عموی خود را از دست تنها به دلیل مشاهدات خود را طرفدار سلطنت او ، بارو رفت و به آکسفورد که در آن برادر خود پادشاه کتانی پارچه فروش تبدیل شده بود. با این حال قیام علیه خانواده سلطنتی آکسفورد بود و در آنجا تحت محاصره آمدند.

بارو در سال 1644 به لندن رفت جایی که او توسط توماس فرفکس حمایت میشد. با این حال ، فرفکس به زودی از پول زد و چپ اسحاق بی بضاعت باشید. قطعه عظیم یخ به همراه دوست مدرسه سابق ، که وعده داده شده به او را پشتیبانی ، به ترینیتی کالج ، کمبریج. ثبت نام بارو در 1646 و وظایف نوکر در ازای دستور العمل ها با هیئت مدیره فقیر و مسکن انجام می شود. دوست او را به مدت شش ماه قبل از سمت چپ او ، اما در این زمان ، محاصره آکسفورد بود به پایان رسید و بارو در تماس با پدرش را که برای کمک به پشتیبانی از او ساخته شده.

Duport ، رگیوس استاد یونانی در کمبریج ، بارو بدون در نظر گرفتن هر گونه شهریه ، هر دو به خاطر استعداد و بارو 'stutored که هر دو royalists شد. تحت Duport ، بارو مورد مطالعه قرار یونانی ، لاتین ، عبری ، فرانسوی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، ادبیات ، گاهشناسی ، جغرافیا و کلام. همچنین در کمبریج در این زمان برای دانش آموزان عادی بود برای یادگیری بعضی از ریاضیات ، یا در خود را سال دوم یا سوم. بارو مورد مطالعه علم حساب ، هندسه و اپتیک و مانند همه دانش آموزان از آن زمان ، منجر نشده بود به تخصص در یک موضوع مانند ریاضیات قبل از فارغ التحصیل شدن.

بارو در سال 1649 فارغ التحصیل شد و با موفقیت را برای کمک هزینه تحصیلی از کالج در همان سال به رقابت پرداختند. او به آزادی بیان که او در آن ستایش تدریس کلاسیک ، اما انتقاد از عدم ریاضیات و علوم. او تحصیل در رشته ریاضیات در عمق بلافاصله پس از فارغ التحصیلی خود را آغاز نمود. شور و شوق و تمایل او برای تدریس فعال او را به جذب افراد به اندازه کافی موضوع برای کمک به شروع به ذخیره کردن بنیادهای برای تحصیل در رشته ریاضیات در کمبریج.

قطعه عظیم یخ به حلقه رهبری یک گروه از royalists از یدلایمخیرات 1648 در نظر گرفته شد. با این حال ، در سال 1649 ، اعلام شده خود را به بارو می شود :

... حقیقی و وفادار به کشورهای مشترک المنافع انگلستان به عنوان همان است در حال حاضر ، تاسیس و بدون شاه و مجلس لرد ها.

با این حال او به زودی در این بیانیه رفت اما از اخراج توسط استاد نجات داد. دو سال بعد بارو دوباره با آن روبرو اخراج به دلیل سخنرانی وی در سالگرد طرح باروت ساخته شده است. استاد دوباره برای نجات او قبل گفتن اینکه در بورسیه که خواستار اخراج خود دست پیدا کرد :

بارو یک مرد بهتر از هر یک از ما است.

در سال 1652 بارو با فارغ التحصیل کارشناسی ارشد خود را در سال 1654 او در دفاع از دانشگاه در یک سخنرانی که در آن او از اهمیت یادگیری صحبت یونانی ، لاتین و ادبیات به منظور دستیابی به یک مبنای محکم برای یادگیری است. او همچنین ستایش پیشرفت های دانشگاه بود که در موضوعاتی مثل عربی ، زبانهای مدرن از جمله فرانسوی ، اسپانیایی و ایتالیایی ، ریاضیات و علم ساخته شده است. او به پایان رسید سخنرانی خود درخواست :

... شاگردی را به استقامت در مطالعه و عمل به فلسفه اخلاقی.

بارو سوگند به مطالعه الهیات هنگامی که به عنوان یک شخص پذیرفته شد ، گرفته شده بود و در مدت کوتاهی پس از تحصیل در رشته پزشکی ، او دوباره شروع به تحصیل در رشته الهیات. مطالعات او از تاریخ کلیسا او را به ستاره شناسی که به نوبه خود منجر شد او را به مطالعه هندسه. او خودش را تدریس هندسه ، نوشتن نسخه ساده شده از اقلیدس 'ثانیه المان ها که در سال 1655 چاپ شده بود و کتاب درسی استاندارد برای نیم قرن باقی مانده است.

در طی این مدت به بارو lectureship بشریت در کالج منصوب شد. زمانی که کرسی استادی در یونانی تبدیل شد که آن را در دسترس بارو خواهد بود منصوب به Duport جایگزین شده بود که مجبور به ترک صندلی انتظار می رود به دلایل سیاسی بود. با این حال بارو است که او تجربه کافی در تدریس ندارند و نمی شد خوب سفر به اندازه کافی به دریافت خواهید کرد و موقعیت گفته شده است. دلیل واقعی بود مسلما جریان سیاسی بارو است.

در سال 1655 بارو بادبان مجموعه برای فرانسه ، پس از او جایزه را برای رفت و آمد از دانشگاه دریافت کرده بود. شرایط جایزه شد که او در سال 16 به مدت سه سال دریافت خواهید کرد و مجبور به توسط کمبریج در نامه ای به یادگیری و پیشرفت خود را گزارش کنید. بارو ده ماه اول در پاریس گذراند که در آن گزارش داد که او نا امید شد و نه در دانشگاه که نزدیک به نه به عنوان برانگیزنده عنوان شده است در انتظار او بود. جدای از Roberval بودند از چند ریاضیدانان را بخواهد می تواند یادگیری وجود دارد. در فوریه 1656 ، او به فلورانس رفت و در آنجا به مدت هشت ماه باقی مانده است. این بود طولانی تر از او در اصل برنامه ریزی شده بود اما او قادر به دفعات به دلیل شیوع طاعون رم وجود دارد.

در حالی که در فلورانس بارو صرف بسیاری از وقت خود را در کتابخانه مدیچی که در آن مجموعه بزرگی از سکه وجود داشته است. بارو بعدا مورد استفاده قرار تخصص او را به عنوان تحصیلدار از سکه ها و مدال های تجاری در لندن برای چه کسی کمک کرد بارو با عمل به دست آورد به حال بسیار مورد نیاز مالی. در حالی که در فلورانس ، بارو ملاقات Carolo Renaldini بود که در نوشتن یک مقاله در جبر و مقابله. وی همچنین دیدار وینچنتزو ویویانی ، گالیله 'مردمک آخرین ثانیه. بارو و سپس مجموعه ای برای ترکیه بادبان کشتی او آمدند ، اما تحت حملات دزدان دریایی. بارو فرود در Smyrna در آنجا گذراند هفت ماه می باشد. پس از اقامت او در Smyrna او را به قسطنطنیه رفت و در آنجا باقی مانده یک سال و نیم با سفیر انگلیسی. با وجود شکست در گسترش زورمندانه در تماس با کمبریج نگاه دارد ، صورت گرفته و در شرایط جایزه خود را تعیین می کنند ، بارو فرمت داده شده است. در حالی که در قسطنطنیه بارو زمان زیادی را صرف تحصیل در رشته الهیات و به ویژه کلیسای محلی یونانی می شود. در برخی از دشواری های مالی ، بارو سفر بازگشت خود را در پایان سال 1658 آغاز شد. صفحه اصلی در سفر کشتی در ونیز docked آن لحظه که در آن آتش و اموال همه بارو بودند از دست داد. او سپس به آلمان و هلند را از طریق رهبری ، ورود به کمبریج در یدلایمخیرات 1659 سپتامبر.

هنگامی که او بازگشت در کمبریج وارد آنجا شده بود ، بسیاری از تحولات سیاسی به دلیل بازسازی چارلز دوم. استاد یونانی به طور داوطلبانه در تشخیص خود استعفا داد که دیگران گرفته بودند بهتر است به موقعیت مناسب -- یکی از این افراد که خود را بارو وجود داشت. Duport پیام ارسال شده که او مجبور شده است از شش سال به حال در اوایل ارائه می شد ، اما کاهش عرضه کنند. سمت چپ این راه باز برای بارو که ، بدون مخالفت ، به سمت انتخاب شد که بسیاری از او باید احساس داشته اند سال قبل از آن. او به عنوان استاد در سال 40 دریافت کرده بود و اجازه برگزاری هر موقعیت دیگر در داخل کالج و یا دانشگاه. او می تواند هر گونه درآمد حاصل از خود کالج یاران ساخته شده است که موقعیت مالی خود را دریافت خواهید کرد بسیار دشوار است. بارو برای مبارزه کرد و از استادان به دریافت خواهید کرد به سود حاصل از فرصت های مطالعاتی خود کالج ، اگر آنها برگزار شد یکی ، و مبارزه او موفقیت آمیز بود. در سخنرانی سالانه خود را پس از سال اول خود او را تشویق دانش آموزان به مطالعه در آنها خود را خصوصی و نه در سخنرانی ها تمرکز کنید :

همچنان در منزل باقی بماند ، اگر عاقلانه و درخواست خودتان را به انجام مطالعات خصوصی. غیرفعال بیش از choicest کتاب به شما را دارا و یا در پناه سایه ای خوش از کتابخانه تهیه کنید. صدا خفه کن شما در پتو گرم و نرم خود و یا نشستن پای بخاری گرم و نرم شده توسط شما. در نظر بگیرید بهداشت ، درمان و مطالعه خود در رفاه حال خود تغییر دهید.

علاقه بارو در ریاضیات و درآمد خود را کوچک ساخته شده و موقعیت از استاد هندسه در Gresham کالج ، لندن ظاهر بسیار جذاب و زمانی که آن را در سال 1662 اوضاع خالی شد. او همچنین می تواند این صندلی در حالی که مداوم به عنوان استاد یونانی در کمبریج برگزار کنند. او در اواسط تابستان 1662 در حقوق و دستمزد در سال 50 انتخاب شد. در هندسه Gresham او به مدت دو ساعت در هفته تدریس ، یک ساعت در زبان انگلیسی و دیگر در لاتین. بارو در زمان وظایف خود را بسیار جدی برخورد میکند. وی چاپ و نشر این سخنرانی ها در نظر گرفته شده است ، اما او از آنها لنت به یک دوست که بعد از آن آنها را از دست داد. طرح موضوع ها 'شامل حوزه های تحت پوشش' و 'دیدگاه'.

کوه یخ تبدیل به یکی از دانشمندان که 150 همکار از انجمن سلطنتی در یدلایمخیرات 1663 مه 20 در یکی از جلسات اول از جامعه انتخاب می شدند. با این حال سهم خود را به جامعه بود و این حداقل به خوبی می توانستند با ارتباط از جامعه به دانشگاه تحت تاثیر قرار گرفته است. جامعه کوشید تا او را منصوب به نجوم و نوری و کمیته به کمیته مسئول :

... جمع آوری پیش از پدیده های طبیعت مشاهده شد و آزمایش ساخته شده و همه ثبت شد.

با این حال این حق سهم خود را افزایش دهد و نه ، با عوارض و بدون دریافت دستمزد خود ، جامعه در نظر گرفته او را اخراج نمود.

در تابستان سال 1663 و موقعیت به عنوان استاد ریاضی در Lucasian تشکر از کمبریج به موهبت چپ توسط هنری لوکاس ساخته شده است. بارو انتخاب قطعی و بدیهی برای این موقعیتی بود و او relinquished صندلی یونانی برای ریاضیات ، زیرا به او توضیح داد ، از علاقه او در ریاضیات بیشتر از یونانی ، چرا که کمتر کار ، درگیر بوده و از همیشه شده بود قصد خود را برای برگزاری صندلی یونانی به طور موقت.

در بهار سال 1664 بارو تحویل شش اولین سخنرانی خود را از ریاضیات است که شامل مواد اولیه. در پاییز تحویل داده و نه او در ادامه سخنرانی ها ، و در بهار سال 1665 اولین پنج هندسی او سخنرانی می کنیم. پس از ارائه در دوره های کوتاه Archimedes که شامل چهار سخنرانی به دانشگاه نزدیک بود به دلیل طاعون. وقتی که دوباره باز شده در یدلایمخیرات 1666 آوریل بارو تحویل هشت سخنرانی دیگری ، اما پس از یدلایمخیرات ژوئن دیگری شیوع طاعون وجود داشته است. دانشگاه دوباره باز برای بار دوم در عید پاک یدلایمخیرات 1667 هنگامی که او به هندسه بیشتر سخنرانی ها قبل از تحویل اپتیک خود سخنرانی در جلسه 1668-9. آیزاک نیوتن این سخنرانی حضور داشتند و به حال بسیاری از بحث های خصوصی با بارو در مورد کار. نیوتن تشویق بسیار از این جلسات با بارو گرفت و آنها تحت تاثیر کار خود را تا حد زیادی.

جان کالینز منتشر شد بسیاری از بارو 'sسخنرانی : Lectiones Opticae در یدلایمخیرات 1669 منتشر شد ، Geometricae Lectiones در یدلایمخیرات 1670 و Lectiones Mathematicae در سال 1683. بارو بود کار خود را برای چاپ و نشر ، نیوتون و دیگران تهیه نمی عهده این وظیفه. بسیاری از ریاضیات بارو بر یدلایمخیرات 1663 سال به یدلایمخیرات 1669 انجام شده بود. نگاهی به این سه کتاب نشان می دهد که میزان کار او. Lectiones Mathematicae شد سخنرانی ها طراحی شده برای احیای علاقه به ریاضیات در کمبریج در حالی که تلاش برای آن را در یک جهت جدید معرفی نقطه توسط روش های مدرن می باشد. او تلاش برای طبقه بندی شاخه های مختلف ریاضیات جبر استدلال شده است که بخشی از ریاضیات درست نیست و باید در نظر گرفته می شود در حالی که منطق :

هندسه است که علوم پایه ریاضی ، برای آن شامل حساب ، و اعداد ریاضی هستند بلکه صرفا نشانه هایی از قدر هندسی.

در بعد از سخنرانی او تحت پوشش از جمله موضوعاتی مانند ابداع ، تجانس ، برابری ، زمان و مکان. سخنرانی پایانی را پوشش اندازه گیری ، تناسب و نسبت.

Geometricae Lectiones کار که احتمالا بارو مورد مطالعه در حالی که در Gresham نمایندگی کند. آنها شامل کار در tangents مهم بود که به شکل نقطه شروع نیوتن 'ثانیه کار بر روی حساب. چرخ دوره گردها اظهار داشت دو هدف اصلی بودند از :

... اول ، به منظور tangents بدون دردسر و یا wearisomeness محاسبه ، و دوم ، برای تعیین قدر بسیاری از ابعاد کاملا به سرعت با استفاده از tangents خود را...

Opticae Lectiones بیشتر نظری بود تا عملی ، غیر معمول است که برای زمان خود بود. محتوا عمدتا هندسی اپتیک و او ایالات مشکل اصلی که در حال سخنرانی در پاسخ به هدف :

برای تعریف تصویر از هر نقطه پس از انعکاس در یک هواپیما و سطح کروی...

بارو در سال 1669 استعفا داد از صندلی Lucasian و اصلا هیچ کار دیگری ریاضی. این اجازه را بیش از نیوتن. بارو به عنوان موبد در Salisbury سلطنتی را به چارلز دوم در سال 1670 منصوب شد ، سپس در یدلایمخیرات 1673 فوریه ، چارلز دوم اعطا بارو تثلیث از مقام استادی اعلام می شود او را به بهترین محقق در انگلستان است. در حالی که استاد از ترینیتی ، دو بارو با مسائل عمده اشغال شده بود. اولین بار از این بود به منظور محدود کردن میزان مداخلات رویال و در مرحله دوم ساختمان کتابخانه رن. در ابتدا از این مسائل او در حالی که برخی از موفقیت در دومین زمان زیادی برای او و تلاش در ایجاد علاقه به پروژه ها و اعتبارات لازم به سر برد. با این حال او زندگی نمی نتیجه این کار را ببینند. در ماه آوریل از بارو یدلایمخیرات 1677 سفر به لندن جایی که او قراردادی تب بدخیم. او کوشید تا آن را ناشتا و مصرف تریاک ، یک فرمول است که قبلا برای او کار کرده بود در حالی که بیمار در قسطنطنیه رفع می کند. با این حال او درگذشت و به خاک سپرده شد چند روز بعد در کلیسای وستمینستر.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland