ریاضیدانان

خط بار عکس پول تمبر طرح جستجو

William Ferrel

تاریخ تولد:

محل تولد:

تاریخ مرگ:

محل مرگ:

29 Jan 1817

Bedford (now Fulton) County, Pennsylvania, USA

18 Sept 1891

Martinsburg, West Virginia, USA

ارائه
توجه -- ترجمه خودکار از نسخه انگلیسی

ویلیام Ferrel 'ثانیه پدر بنیامین Ferrel که یک کشاورز بود و اداره کارخانه اره کشی بود ، در حالی که مادرش ، نام زمان مجردی که میلر بود اما به نظر می رسد که اولین نام شناخته شده نیست ، دختر یک کشاورز شد. ویلیام فرزند ارشد پدر و مادر او هشت فرزند بود ، شش پسر و دو دختر. او در مزرعه پدر و مادر خود در یک منطقه روستایی از راه دور از سیل در Allegheny در شهرستان Bedford ، که در جنوب ایالت پنسیلوانیا در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد. در جنوب شهرستان Bedford بود مریلند و یدلایمخیرات 1829 در خانواده Ferrel این حالت به آنچه امروز غرب ویرجینیا گذشتند ، اما آن را در آن زمان از غرب ویرجینیا نمی شد تنها در سال 1863 به اتحادیه پذیرفته زمانی که 35 دولت نهم تبدیل شد. آنها وجود دارد. farmed زمین در شهرستان برکلی.

ویلیام یک پسر خجالتی که نگه داشته به خود و نبود مخلوط با دوستان اما سخت در مزرعه خانوادگی کار کرده است. آموزش و پرورش را برای او به نوعی وقت در جامعه روستایی که او در آن زندگی می کردند بود. در مدرسه با یک اتاق یک نفره که در آن تمام سنین بچه ها تحصیل کرده وجود دارد ، و فقط این ویلیام بدوی آموزش و پرورش در طی دو زمستان دریافت کرد. با این حال او در آموزش و پرورش مشتاق شد و او به تعدادی از سفرهایی دشوار Martinsburg و Hagerstown در شمال و مرکز ایالت مریلند در آنجا خریداری کتاب های علمی که او با اشتیاق بخوانید. او خود تحصیل کرده به اندازه کافی برای تبدیل شدن به یک معلم مدرسه می باشد.

رویداد های علمی است که به اوج منافع Ferrel و تشویق او را به دنبال تحصیلات خود را بیشتر از گرفتگی جزئی خورشید که او در سال 1832 شاهد بود. او با شیفتگی به رهبری وی را به یک رویداد برای کشف خود زمانی که گرفتها ممکن است رخ دهد تنها با استفاده از تقویم نجومی و کتابی در جغرافیایی را میطلبد. او این زمان او هجده اما در این مرحله ، او نمی دانست که حتی ماه و سیارات شرح مدار بیضوی بدست آمده بود. او در زندگینامه خودنوشت او نوشت که تنها در سن بیست و آیا او از یاد :

... قانون گرانش ، و حرکت ماه و سیارات در مدار بیضوی.

در سال 1837 Ferrel twenty دو سال سن داشت و در آن زمان او به اندازه کافی پول از دستمزد او را به عنوان معلم مدرسه بود نجات داد به او اجازه می دهد برای تامین مالی مطالعات خود را در کالج هستند. او در سال 1839 کالج مارشال وارد شده ، چهار سال پیش تاسیس و به نام پس از ایالات متحده رئیس دیوان عالی عدالت جان مارشال ، در Mercersburg ، پنسیلوانیا. (در سال 1853 کالج ادغام و تبدیل به روز حاضر فرانکلین و مارشال کالج). Ferrel در کالج مارشال به مدت دو سال مورد مطالعه قرار اما در آن زمان پس انداز خود ، و فرسودگی شدند او مجبور به بازگشت به آموزش مدرسه به اندازه کافی پول را به او اجازه می دهد برای تکمیل مطالعات او. او به مدت دو سال به در خانه اش در غرب ویرجینیا تدریس نجات داد و دوباره او می تواند به تمام امور مالی مطالعات بیشتر است. Bethany او در سال 1842 وارد کالج ؛ آن تاسیس شده بود دو سال پیش از آن در بزرگ Wheeling منطقه غرب ویرجینیا ، پس از آن باز نشده بود وقتی که شروع به Ferrel مطالعات خود را برای اولین بار. Bethany ، او را از کالج در سال 1844 در مراسم فارغ التحصیلی اولین برگزار شده توسط دانشکده جدید فارغ التحصیل شد.

بعد از فارغ التحصیلی Ferrel بازگشت به آموزش مدرسه اما نه به خانه اش ، به جای او در آزادی در غرب میسوری از یدلایمخیرات 1844 به تدریس یدلایمخیرات 1850 و سپس در Allensville در شهرستان تاد ، کنتاکی ، 1850 - 1854. بود در حالی که او در سال حدود آزادی یدلایمخیرات 1850 بود که Ferrel آمد در سراسر کپی از نیوتن 'ثانیه که توسط Principia مقیم آزادی دستور داده شده بود ، اما بعد از آن جمع آوری شده هرگز. نسخه خاص با مدارک اضافی در جزر و مد است که به فرهنگستان علوم فرانسه در سال 1740 توسط دانیل برنولی ، اویلر و Maclaurin ارائه شده بود ، منتشر شده است. Ferrel مورد مطالعه قرار این کار و شروع به شکل تئوری خود را در مورد جزر و مد. او به فیلادلفیا برای Bowditch یک کپی از 'ترجمه ثانیه لاپلاس' ثانیه Mécanique سلست که او همچنین به مطالعه ارسال می شود. از این مطالعات Ferrel نتیجه گرفت :

... که عمل از ماه و خورشید بر جزر و مد باید تمایل به تاخیر چرخش زمین به دور محور خود داشته باشد.

این نتیجه گیری مغایر با آنچه که لاپلاس به Ferrel آمده بود و تصمیم گرفت که لاپلاس خطا را در شرایط غفلت مرتبه دوم ساخته شده بود. تئوری های که Ferrel نامزد اولین مقاله علمی خود را که در سن 36 در سال 1853 نوشته شد و تبدیل شد.

سال پس از این مقاله ابتدا در ظاهر بنیامین گولد نجومی مجله Ferrel به نشویل تنسی ، نقل مکان کرد جایی که او راه اندازی مدرسه خودش بود. یادداشت ها برستین در نشویل که این بود :

... برای اولین بار در شهرستان است که او هرگز زندگی کرده بود.

او در حال حاضر به حال این فرصت را به دفعات مشاهده شده کتاب ها و مغازه ها به بحث و گفتگو با دانشمندان دیگر ، و این چیزی بود که ممکن نیست پیش از آن. یک دوست خاص ویلیام بولینگ که یک پزشک بود.

در سال 1856 Ferrel مقاله منتشر شده در جریان باد و از اقیانوس که در مجله نشویل. با استفاده از این مقاله او موسس رئیس موضوع دینامیک سیال ژئوفیزیک شد. در این اثر به او پیشنهاد یک مدل برای گردش باد latitudes کره زمین در وسط. نظریه او درگیر آنچه که در حال حاضر به عنوان یک سلول Ferrel شناخته شده است که در آن جریان هوا به سمت قطب و شرق در نزدیکی سطح زمین و به سمت خط استوا در جهت غرب و در ارتفاعات بالاتر است. کاغذ مشخص شده گام مهمی در درک گردش جوی حتی اگر در این کار وجود ندارد توجیه ریاضی بود. در واقع با وجود اینکه یک گام مهم به جلو است ، نظریه Ferrel 'sنشانی از مطابقت نداشته باشد با دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد در عمل با وجود آن که نظریه اول که توضیح می دهند باد مغرب در latitudes وسط هر دو hemispheres شمالی و جنوبی بود.

در سال 1857 Ferrel و موقعیت در کارکنان اوقات شرعی آمریکا و تاریک سالنامه عرضه شد. این بود که تنها برای او بکار گرفته بود ، در واقع Ferrel برای هر یک از موقعیت های علمی که ایشان بکار گرفته هرگز نیست ، اما آن را از طریق بنیامین گولد به او ارائه می شد می دانستم که از تواناییهای Ferrel به دلیل مقالات متعددی که او در این زمان منتشر شده بود در مجله نجوم. Ferrel تعداد بازدید هیات از اوقات شرعی آمریکا و تاریک سالنامه در کمبریج ، ماساچوست در بهار سال 1857 ، کار خاصی انجام ، و سپس به مدرسه خود در نشویل بازگشتند جایی که او برای سال دیگری کار می کرد داده شد. در بهار سال 1858 مدرسه توسط شریک زندگی خود را بر او و Ferrel گرفته شده است نقل مکان کرد را به این پست جدید است.

در سال 1858 او مقاله دیگری مهم است که در مجله نجوم چاپ شده تاثیر چرخش زمین را بر حرکت نسبی اجسام در نزدیکی سطح آن برخوردار شوند. Ferrel قانون پیشنهادی در این مقاله بود ، از مقاله خود نقل قول :

... که اگر بدن در حال حرکت است و در هر جهت ، زور وجود دارد ، ناشی از چرخش زمین ، که همواره آن را deflects به حق در نیمکره شمالی و در نیمکره جنوبی را ترک کردند.

این قانون در حال حاضر : گاهی اوقات قانون رای خرید پس از هوا شناس هلندی کریستف HD رای داد که در خرید قانون مستقل از Ferrel ولی بعدا اذعان اولویت Ferrel 'sبه نام.

از 1858 تا 1867 Ferrel ساکن کمبریج ، ماساچوست در حالی که او برای اوقات شرعی آمریکا و تاریک سالنامه مشغول به کار شد. این یک کار سخت با وظایف او انجام می شود از روال طبیعت نیست. با این حال او در حال حاضر به دانشگاه هاروارد به او نزدیک و ساخته شده با استفاده از کتابخانه خود را و افکار خود را با ریاضیدانان وجود دارد مانند بنجامین Peirce ، سیمون Newcomb ، Asaph سالن و JD Runkle که سردبیر ریاضی آمریکا ماهانه که در آن Ferrel منتشر شد ، مورد بحث تعداد مقالات مهم است. بنیامین Peirce بعد از تاریخ عضویت و ساحلی ایالات متحده آمریکا جیودیزیکی نظر سنجی و او را متقاعد Ferrel به او ملحق شوند. Ferrel به واشنگتن رفت و برای برداشتن این پست جدید در 1 July1867. او در سال 1874 به چاپ رساله خود را جزر و تحقیقات به عنوان ضمیمه به ساحل برای بررسی گزارش که در آن سال.

در حال حاضر در بالا دیده چگونه کار اوایل Ferrel در جزر و مد در پی برای اصلاح برخی مشکلات شد که در لاپلاس 'ثانیه به درمان دارند. هنگامی که لاپلاس مورد مطالعه جزر و مد او اصطکاک سیال نادیده گرفته شده بود این علت که هیچ درمان های مناسب ریاضی که در آن زمان وجود داشته است. با این حال ناویه ، استوکس ، پواسون و سنت - Venant تئوری ریاضی اصطکاک سیال در 1840s ایجاد شده بود. Airy که اصطکاک را به سرعت ، متناسب با حال بود به عهده گرفت و نتایج را بر اساس این فرض است که در سال 1845 ایجاد شده بود. با این حال این فرضیه است واقع بینانه نیست ، بلکه واقع بینانه است که فرض اصطکاک به مربع سرعت تولید غیر متناسب است ، معادلات خطی است که بسیار مشکل تر شد که برای درمان. Ferrel شد اول در درمان های غیر خطی مورد با موفقیت.

و نیز پژوهش در زمینه Ferrel مورد مطالعه جریان جزر و مد و طوفان ، جزر و مدی داده ها استفاده می شود برای تعیین جرم ماه را ، و او را اختراع یک ماشین به پیش بینی حداکثر جزر و مدی و minima. او ایده خود را برای چنین دستگاه به سرپرست از ساحل و جیودیزیکی سازمان در سال 1880 در اوایل ارائه شده ، دادن هر دو بر اساس نظری برای کار دستگاه و جزئیات مربوط به چگونگی آن می تواند ساخته شده است. به سرعت تصمیم گرفته شد به ساخت دستگاه پیش بینی جزر و مد با توجه به خصوصیات Ferrel ولی آن مورد نیاز ماشین آلات با کیفیت بالا به انجام کار بود و هجده ماه بعد قبل از چنین فردی می تواند در بر داشت. قبل از آن ، در ماه اوت 1880 ، او در سخنرانی در نشست انجمن آمریکایی پیشبرد علوم در بوستون در جزر و مد او را پیش بینی ماشین است. با ساخت و ساز هنوز جریان ، Ferrel سرپرست از سازمان ساحلی در یدلایمخیرات 1882 اوت 9 با نزدیک شدن به ارائه استعفای خود را به طوری که می تواند او را تا تنها با ارتش ایالات متحده سرویس سیگنال.

سرپرست خواسته Ferrel اگر او را از ادامه کار ساخت و ساز از جزر و مد خود را به پیش بینی دستگاه نظارت پس از خروج از مناقصه و استخدام ساحل و جیودیزیکی سازمان ها و البته او موافقت کرد. دستگاه را به خدمت در سال 1883 آمده و برای پیش بینی جزر و مد در سواحل و جداول جیودیزیکی سازمان کشش حداکثر برای یدلایمخیرات 1885 منتشر شده استفاده می شد. برای استفاده از آن را در بیش از 25 سال باقی ماند و در پاسخ به پرس و جو در سال 1891 ، آن را که ماشین قادر به انجام کار مردم و چهل و انجام محاسبات دست آمده بود شد.

یکی ممکن است بپرسید که چرا او را به حرکت ارتش ایالات متحده سیگنال سرویس ، اما این کار خیلی واضح تر وقتی ما متوجه باشید که در آن زمان آن را فرار خدمات آب و هوای ملی ، و آن که اداره هواشناسی آمریکا تحت کنترل غیرنظامی در سال 1891 شد. بعد از کار به مدت چهار سال Ferrel بازنشسته در سن هفتاد و. در میان آثار او منتشر شده در طول ده سال گذشته از عمر خود را رایگان مقالات در حرکات جو و فشار هوا (1882) ، دما از جو و سطح زمین (1884) ، پیشرفتهای اخیر در هواشناسی (1886) و رسالهای در رایگان شد بادها (1889).

پس از کناره گیر Ferrel ، که هرگز ازدواج کرده بود ، نقل مکان به پیوستن به برادر خود یعقوب را در شهر کانزاس. او را پیدا کند این یک محل لذت بخش می شود برای او یا کتابخانه ها یا دوستان ، علمی که او برای longed را پیدا کند. همچنین این منصفانه است که بگویم که علی رغم کار قابل توجه خود را پیشگام در علم هواشناسی ریاضی ، در این زمان نظریهها جدید موضوع وارد شده بود و متوجه شد که سخت و نگه داشتن abreast. در سال 1889 ، او به Martinsburg در غرب ویرجینیا بازگشت و در آنجا از هیجان پیدا کردن کتاب های علوم لذت می برد به حال وقتی که او یک پسر جوان بود. او در آنجا در سال بعد درگذشت.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland