ریاضیدانان

خط بار عکس پول تمبر طرح جستجو

F Burton Jones

تاریخ تولد:

محل تولد:

تاریخ مرگ:

محل مرگ:

22 Nov 1910

Cisco, Texas, USA

15 April 1999

Santa Barbara, California, USA

ارائه
توجه -- ترجمه خودکار از نسخه انگلیسی

پدر F برتون جونز 'داروساز که در سیاست های محلی در شهرستان Shackelford ، تگزاس علاقه مند بود. به حال این باعث می شود که جونز قصد رشد باشد با یک وکیل برای پدرش مخلوط با وکلای بالا از شهرستان. جونز برنده بورس Regents 'برای تحصیل در دانشگاه تگزاس و وقتی که وارد دانشگاه بود ، مطمئنا هنوز هم قصد تبدیل شدن به یک وکیل و او را در پیش قانون برنامه وارد شدند.

قانون است که موضوع نیاز به یک دانش آموز قادر به memorise مقدار زیادی از اطلاعات و جونز کشف کرد که به زودی این بود یکی از نقاط قوت خود را ندارد. اگر چه می توان دید که چگونه این کار می تواند او را به ریاضیات مسیر بود که او تصمیم گرفت موضوع را به این به جای آن قانون به همان اندازه ساده است که به عنوان شیمی منجر نشده بود. وکلا نیازی به مطالعه ریاضیات ولی داروخانه ها انجام دهید ، و بنابراین در این نقطه جونز در زمان دوره های ریاضیات. به زودی او به گرفتن دروس ریاضیات بیشتر از او برای رشته شیمی مورد نیاز خود را از او آنها را با بهره گیری از بسیار.

شاید عامل اصلی که منجر به جونز در نهایت تصمیم می گیرید و تبدیل به ریاضیدان RL مور بود. او به سرعت خال خال استعدادهای جونز برای موضوع حتی زمانی که او تنها گرفتن دروس ریاضیات مورد نیاز برای رشته شیمی. مور آیا سعی نکنید به درجه جونز تغییر برای بار دوم و در واقع او مدرک شیمی خود را در سال 1932. در این مرحله مور نشان داد که چگونه عمیقا او در توانایی ریاضی جونز برای اعتقاد او عرضه او را به عنوان یک شغل پاره وقت درس ریاضیات. این خیلی خوب بود پیشنهاد امتناع بنابراین جونز انجام گرفت تا در پست های خود یدلایمخیرات 1932 سپتامبر و در عین حال وی شروع به مطالعه برای درجه دکتری خود را در ریاضیات. انتشار اولین قضیه مربوط به او به صورت محلی محیطی از هم جدا نمود فاصله بود در این زمان نوشته شده و در بولتن انجمن ریاضی آمریکا در سال 1935 ظاهر شد. او در دانشکده در دانشگاه تگزاس به عنوان استاد در یدلایمخیرات 1935 سپتامبر پیوست ، پس از اهداء دکترای خود را در آن سال ، و او در ماه سپتامبر سال 1940 تا استادیار ارتقا یافت.

در سال 1942 جونز چپ دانشگاه تگزاس به انجام کار جنگ در دانشگاه هاروارد زیر آب صدا آزمایشگاه او کمک کرد که در آن توسعه اسکن سونار مورد استفاده در جنگ ضد زیردریایی. در سال 1944 ، او به تنها خود را در دانشگاه تگزاس بازگشت و در آنجا به عنوان دانشیار باقی ماند تا زمانی که کرسی استادی کامل در دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل در سال 1950 ارائه شد. او رئیس گروه ریاضی وجود دارد تا سال 1962 بود که او مورد قبول کرسی استادی در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید. او در آنجا باقی ماند تا زمانی که در سال 1978 بازنشسته شد.

راجرز می نویسد : در تحقیق جونز :

... نتایج بود که تأثیر زیادی بر روی توسعه نقطه تعیین توپولوژی و تئوری زنجیره...

جونز 67 مقاله ، او اولین بار در سال 1935 نوشت که در فاصله از هم جدا نمود ، در حالی که سوم خود را در سال 1937 در فضاهای طبیعی است خود را یکی از مهم ترین. او سپس تضعیف یکی از مور 'ثانیه مبانی بدیهیات ، اصل موضوعه که نشان می دهد با یکدیگر ضعیف با دیگر بدیهیات ضمنی مور' ثانیه نسخه شدیدتر شده است. او همچنین نوشت : بسیاری از مقالات در Continúa یکدست باشد.

Nyikos ، در ، می نویسد از مشارکت جونز به مشکل فضای مور نرمال :

هنگامی که برتون جونز طبیعی مور مشکل فضا در سال 1933 مطرح ، او احتمالا در اشاره به حال کمی از این مشکل خواهد نقشی در تاریخ بازی نقطه مجموعه توپولوژی. آن را افزایش داده است ، صدها نفر از توپولوژی و مقاله را در چند کاملا (و تعداد آنها در حال رشد است!) در تئوری مجموعه ای نیز هست. اما مهم تر آن کمک کرده است برای تولید سود در توپولوژی توسط نظریه پردازان تعیین می کنند ، و آن را نگه داشته تا ما نقطه topologists خوشحال با موضوع ما را با دادن به ما tantalizing مجموعه ای از مشکلات و نتایج با مشتقات جزئی برای ما مجموعه ای به فکر کردن و صحبت در مورد.

با این حال ، مشارکت جونز نه تنها در پژوهش بودند ؛ شاید راجرز به عنوان 'بیان میکنند ، مهمترین آمد هر چند توانایی تدریس او :

... به عنوان درخشان به عنوان تحقیق جونز بود ، به آن مهارت بزرگ او به عنوان یک معلم و کار او را به عنوان یک انسان تحت الشعاع قرار گرفت. در واقع ، علاقه اصلی او تدریس ریاضیات و معرفی به نسل آینده.

ل McAuley ، در سال 1969 ، نوشته بود :

... قدرت جادویی از جونز در کلاس درس -- استاد تنفس که زندگی خیلی از ریاضیات را به دانش آموزان است.

شاید بهترین راه برای درک روش جونز 'آموزش این است که از توضیحات خود را از روش او را که او در داد نقل قول :

من می خواهم به حالت propositions کاذب (همانطور که اگر آنها واقعی بودند) برای دانش آموزان را به اثبات برسانند. من بارها و کاملا دولتی تعدادی از دانش آموزان بخواهید تعاریف و به تدوین و فرموله کردن برخی از آنها را با استفاده از قضایای. احساس می کنم که نمونه های (و counterexamples) بسیار مهم برای هر دو درک و انگیزه. در بینش خاص به وسیله یکی از نمونه هایی از فضاهای که از بدیهیات به عنوان برآورده نشده بسیار به عنوان مثال توسط که به وسیلهی است ؛ به عنوان مثال ، (در رویکرد من به توپولوژی عمومی) فضاهای topological (حتی کم حجم و هاسدورف ) که در نیمه نشده متریک و نیمه متریک فضای متریک است که نیست.

و خوب خود را به یک دنباله از قضایای که مفید هستند اما توسط هر کسی که می تواند ثابت شود. خواص مقدماتی از مجموعه نقطه متصل می توانند به ترتیب و توالی این گونه فرمول بندی شده باشد.

این یک برنامه خوب برای دانشجویان را تشویق به تغییر قضیه تا زمانی که می تواند آن را اثبات است ؛ تضعیف یا تقویت نتیجه گیری فرضیه و یا هر دو. این کمک می کند تا برای جلوگیری از سرخوردگی است و عمل خوب است.

مربی باید به اعتماد به نفس ، می توانند به ویژه در شروع. دانش آموزان به زودی باید بعضی از چیزهایی که او به سرعت میتوانید انجام دهید ، اما دیگران ممکن است تلاش و زمان را یاد بگیرند. با توجه به شش ماه عمل ، دانش آموزی که از اثبات خود را در زندگی فکری و هرگز نمی دانستند که چگونه آغاز شود ، ممکن است به نقطه ای که او می تواند تقریبا هر چیزی که پیشنهاد حل و فصل شوند. پیدا کنم این رضایت و رضایت بخش. این اتفاق می افتد که اغلب کافی برای نگهداری در یک شور و شوق برای آموزش حیاتی زنده است.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland