ریاضیدانان

خط بار عکس پول تمبر طرح جستجو

Phyllis Nicolson

تاریخ تولد:

محل تولد:

تاریخ مرگ:

محل مرگ:

21 Sept 1917

Macclesfield, England

6 Oct 1968

Sheffield, England

ارائه
توجه -- ترجمه خودکار از نسخه انگلیسی

ثانیه فیلیس Nicolson 'نام دختر باکره Lockett شد. او در Stockport دبیرستان تحصیل کرده بود و موفق به دریافت درجه کارشناسی (1938) و کارشناسی ارشد (1939) و (Ph.D.) در فیزیک (1946) از دانشگاه منچستر و تحقیقات دانشجویی (1945-46) و همکار پژوهش (1946-49) در Girton کالج ، کمبریج شد. در سال 1942 مالکوم Nicolson او ازدواج کرده. او به حال آرزو قوی که اولین فرزند خود را قبل از رسیدن به سی ، و او با این جاه طلبی روز موفق به فراغت. پس از مرگ نابهنگام شوهرش در تصادف قطار در سال 1952 ، او برای پر کردن lectureship خود را در فیزیک در دانشگاه لیدز منصوب شد. در سال 1956 مالکوم McCaig او ازدواج کرده ، که یک فیزیکدان نیز بود.

در طی دوره 1940-45 او عضو گروه تحقیقاتی در دانشگاه منچستر به کارگردانی داگلاس Hartree بود ، کار بر روی مشکلات زمان جنگ را برای وزارت برق ، یکی بودن با نظریه و عملکرد magnetron نگران است. فیلیس Nicolson بهتر است برای کار مشترک با او را جان کرانک در معادله حرارت ، جایی که راه حل Ù مستمر (x ، Ŧ) مورد نیاز است که به صدق دوم سفارش معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی شناخته شده

Ŧ Ù -- Ù xx = 0

برای Ŧ> 0 ، به عنوان شرط اولیه شکل Ù (x ، 0) = f (x) x برای همه واقعی. آنها روشهای عددی در نظر گرفته است که پیدا کردن راه حل تقریبی در شبکه از ارزش های ایکس و Ŧ ، جایگزین Ŧ Ù (x ، Ŧ) و Ù xx (x ، Ŧ) توسط approximations اختلاف محدود است. یکی از ساده ترین مواردی که به وسیله تعویض LF ریچاردسون در سال 1910 پیشنهاد شد. ریچاردسون 'ثانیه yielded روش حل عددی که بسیار آسان بود برای انجام محاسبات ، اما افسوس عددی ناپایدار بود و در نتیجه غیر قابل استفاده. تا بی ثباتی طولانی محاسبات عددی انجام شده توسط کرانک ، Nicolson و دیگران انجام شد به رسمیت شناخته نشده بود. میل لنگ و روش Nicolson 's، عددی است که پایدار است ، نیاز به راه حل یک سیستم بسیار ساده از معادلات خطی (سیستم) tridiagonal در سطح هر زمان.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland