ریاضیدانان

خط بار عکس پول تمبر طرح جستجو

Alfred Tarski

تاریخ تولد:

محل تولد:

تاریخ مرگ:

محل مرگ:

14 Jan 1902

Warsaw, Russian Empire (now Poland)

26 Oct 1983

Berkeley, California, USA

ارائه
توجه -- ترجمه خودکار از نسخه انگلیسی

آلفرد Tarski 'ثانیه پدر Ignacy Teitelbaum ، مغازه دار و تاجر یهودی که در معامله چوب بود. یکی از منطقی ممکن است که چرا پدر Tarski بود به نام نمی بپرسید "Tarski" و ما در حال حاضر توضیح بدهید که چرا آلفرد Teitelbaum تغییر نام خود را به آلفرد Tarski. اجازه بدهید ما که در حال حاضر فقط برای آلفرد Tarski در واقع با نام خانواده از Teitelbaum توجه داشته باشید در آن متولد شد ، و برای اولین بار در مورد 22 سال از عمر خود را به عنوان آلفرد Teitelbaum شناخته شده است. Ignacy Teitelbaum روزا Prussak ازدواج کرده بود و اگر چه روزا کار بود هرگز ، و در نتیجه به حال هرگز فرصتی برای نشان دادن عقل خود ، آن را از طریق مادر خود را به جای پدرش به ارث برده بود که Tarski زیرکی است. آلفرد بود برادر Waclaw Teitelbaum به چه کسی او نزدیک بود به عنوان آنها رشد می کند.

آلفرد در خانواده به خوبی کردن که به ارزش آموزش و پرورش افزایش پیدا کرد. او با حضور Mazowiecka Schola (Mazowiecka Nizina است بخشی از منطقه دشت به لهستان در ورشو که در آن واقع شده است) که یک مدرسه عالی برای روشنفکران بود. مدرسه داد آلفرد گسترده تر از آموزش و پرورش نسبت به او خواهد داد در غیر این صورت دریافت کرد. او مورد مطالعه قرار موضوعاتی مثل روسی ، آلمانی ، فرانسوی ، یونانی و لاتین ، علاوه بر مباحث مدرسه استاندارد. البته او در ریاضیات دبیرستان به تحصیل پرداخت و معلمان خود را به رسمیت شناخته شده است که او استعداد فوق العاده ای را در آن موضوع ، اما این موضوع که او در نظر گرفته شده به تخصص در در دانشگاه ، به جای او تصمیم به مطالعه زیست شناسی نیست.

تغییرات عمده بودند در لهستان در طول سال است که آلفرد Teitelbaum بود رشد می کند و ما نیاز به نگاه مختصر در پس زمینه در جهت درک وقایع وجود دارد. از آنجایی که پارتیشن ها به لهستان در 1772 ، روسیه که بخشی از کشور به نام کنگره لهستان ، ورشو ، که شامل کنترل شده بود. دانشگاه ورشو بسته شده بود و تنها در زبان روسی دانشگاه عمل وجود دارد. در وقوع جنگ جهانی اول ، قدرت های مرکزی (آلمان و اتریش مجارستان) کنگره لهستان حمله کرد. در یدلایمخیرات 1915 اوت نیروهای روسی انصراف از ورشو -- در این زمان آلفرد Teitelbaum تحصیل در دبیرستان بود و ما به مدرسه حرفه ای درخشان خود را در برابر اقدام نظامی و تغییر دراماتیک سیاسی انجام گرفته در اطراف او را. آلمان و اتریش مجارستان در زمان کنترل بسیاری از کشور و استانداری آلمانی بود در ورشو نصب شده است.

یکی از اولین حرکت پس از عقب نشینی روسیه refounding از دانشگاه ورشو شد و شروع به کار کرد آن را به عنوان یک دانشگاه لهستانی در ماه نوامبر 1915. به سرعت به یک مدرسه قوی از ریاضیات تا در دانشگاه بزرگ شد. Lukasiewicz به دانشگاه جدید از ورشو منصوب شد و در سال 1915 هنگامی که آن را دوباره باز. Mazurkiewicz استاد ریاضیات در این زمان تبدیل شد. از آن زمان هیجان انگیز در لهستان و پادشاهی جدیدی از لهستان بود در یدلایمخیرات 1916 نوامبر 5 اعلام شده. آلفرد Teitelbaum (که هنوز هم به حال نام خود را به Tarski تغییر نمی شود) در حالی که صرف کوتاه در ارتش لهستانی پس از ترک مدرسه و سپس دانشگاه ورشو در سال 1918 وارد شد ، شروع یک دوره است که او در نظر گرفته شده که منجر به تحصیل در رشته زیست شناسی. این زمانی است که یک هیجان بزرگ به عنوان نهاد رهبری دانشگاه بین المللی تقریبا یک شبه تبدیل شده بود.

Lesniewski پذیرفته صندلی از فلسفه ریاضیات در ورشو در سال 1919 و Sierpinski در همان زمان منصوب شد. انتصاب این مدیران بودند از اهمیت زیادی از آلفرد البته در منطق داده شده توسط Lesniewski به سرعت انجام گرفت که نبوغ او را دیدم و او را متقاعد به از زیست شناسی در ریاضیات را تغییر دهید. آن لحظه ای تعیین کننده برای آلفرد که در حال حاضر تحت نفوذ نه تنها از Lesniewski بلکه Lukasiewicz ، Sierpinski ، Mazurkiewicz و Kotarbinski فیلسوف آمده بود. او همه این دروس توسط استادان دانشگاه با حضور پیشرو و نابغه اش را به سرعت مطابق با زیرکی از معلمان خود نشان داد. در سال 1920 او در طلسم کوتاه در ارتش لهستانی در اواسط سال مطالعات او.

آنرا به اطراف یدلایمخیرات 1923 بود که آلفرد Teitelbaum تغییر نام خود را به آلفرد Tarski. بودند تعدادی از دلایل تغییر نام وجود دارد و برای تغییر عمده دیگر به زندگی خود که او تصمیم گرفت تا در همان حال را ، یعنی تغییر مذهب خود را از مذهب یهودیت برای تبدیل شدن به کلیسای کاتولیک روم. این بود که ساخته آلفرد تنها این دو حرکت عمده ای نیست ، برای برادرش در زمان Waclaw نام Tarski و کلیسای کاتولیک رم در همان زمان در آغوش. در حال حاضر توضیح داد که آغاز جدیدی است که به لهستان بود که در چند سال پیش از این با تجربه ، قوی بودند و احساسات ملی در کشور وجود دارد. شکی نیست که Tarski به شدت تحت تأثیر این احساسات بود وجود دارد و آرزو به یک قطب است و نه یهودی. هر دوی این تغییر نام و تغییر دین او را بیشتر لهستانی. نیز وجود دارد که تحقق دیدگاه ضد سامی در این کشور آن را تقریبا غیر ممکن برای یک یهودی را به دانشگاه ارسال شده و Tarski منصوب می شود ، نزدیک پایان مطالعات دکترای او ، قطعا به دنبال آرزو شغل دانشگاهی.

کاغذ اول Tarski 'sدر سال 1921 منتشر شد ، زمانی که او تنها 19 ساله بود. او در این مقاله مورد بررسی مجموعه سوالات تئوری ، و در واقع تئوری مجموعه ای خواهد بود برای علاقه Tarski تحقیق مداوم در طول زندگی اش. مطالعات دکترای او توسط Lesniewski تحت نظارت قرار گرفتند و او تز دکترای خود را برای معاینه در سال 1923 را مشاهده کنید. در سال 1924 Tarski با درجه دکتری فارغ التحصیل شد ، و کوچکترین فردی که تا کنون می شود اعطا مدرک از دانشگاه ورشو شد. اولین Tarski 'sنتایج بزرگ در سال 1924 منتشر شده بودند زمانی که وی شروع به ساختمان در نتایج به دست آمده توسط نظریه کانتور ، Zermelo و ددکیند. او کاغذ مشترک با Banach در آن سال منتشر شده در مورد آنچه در حال حاضر به نام Banach - پارادوکس Tarski. این قیاس ضد و نقیض در همه ، تنها دلیل آن است که داده شده این نام نه آن است که ضد بصری. نتیجه نشان میدهد که یک کره را می توان به تعداد محدود از قطعات بریده می شود و سپس reassembled به یک کره به اندازه های بزرگتر و یا معادل آن می تواند به دو حوزه اندازه برابر با یکی از اصلی reassembled باشد.

Tarski منطق در Pedagogical موسسه لهستانی در ورشو 1922 - 1925 آموزش داده سپس در همان سال تدریس او در ریاضیات و منطق در دانشگاه ورشو منصوب شد. او بعدها تبدیل شد Lukasiewicz 'ثانیه دستیار اما این موقعیت دانشگاه انجام داد او را به اندازه کافی پول برای زندگی در تاریخ نیست ، پس او مجبور بود درآمد زندگی خود را با یک شغل دوم. وی استاد ریاضیات در Lycée Zeromski در ورشو در سال 1925 تبدیل شد و او تا سال 1939 برگزار شد این دو تمام پست زمان. در یدلایمخیرات 1929 ژوئن 23 Tarski ازدواج ماریا Witkowski که معلم در Lycée Zeromski بود. با توجه به میهن پرستی لهستانی Tarski است که ما در بالا ، ممکن است مربوط به مذکور را به توجه داشته باشید که ماریا کاتولیک روم بود و او به حال به عنوان پیک برای ارتش لهستان در دوران مبارزه برای استقلال کار کرده است.

این زمانی که شهرت بین المللی Tarski را ادامه دادند به رشد بود. او در دانشگاه وین یدلایمخیرات 1930 فوریه تعداد بازدید جایی که او به Menger 'ثانیه مکالمه سخنرانی. او در وین ملاقات کردند گودل که به تازگی اعطا شده است و دکترای خود را که عضو هیئت علمی در مراحل بعدی که در آن سال تبدیل شد. در سال 1933 منتشر Tarski مفهوم حقیقت را به زبان رسمی است که در حال حاضر مقاله معروف خود را بر روی مفهوم حق :

... که یکی از مقالات مهم ترین افراد در منطق ریاضی نوشته شده است. ... نه تنها این مقاله را فراهم ریاضی خیلی دقیق بیان ایده ها چند شده است که در حال توسعه بود که در اوایل منطق ریاضی ، ارائه پایه های آن را نیز در منطق که بعدها ممکن است ساخته شده است.

Tarski کمک هزینه تحصیلی اعطا شد تا به او اجازه می دهد تا به وین در یدلایمخیرات 1935 ژانویه برگردد و او با Menger 'ثانیه تا ژوئن گروه پژوهشی کار کرده است. دایره وین در Positivists منطقی است که به شکوفایی ، به خصوص در 1920s در وین ، به توسعه وحدت گروه علوم و این گروه در پاریس در سال 1935 به رهبری دیدار کرده است. Tarski ایده های خود را در حقیقت در کلاس درس ارائه شده در این جلسه. Niiniluoto ، در استدلال میکند :

... برای پایان نامه است که تعریف اصلی آلفرد Tarski از حقیقت ، همراه با پیچیدگی پس از آن در نظریه مدل ، نظریه explication از مکاتبات کلاسیک از حقیقت است. در دفاع از Tarski در برابر بعضی از منتقدان او ، در اینجا میل دارم نشان دهد چگونه این حساب کاربری یک حقیقت می تواند فرموله شده ، درک ، و بیشتر در راه philosophically رضایت بخش توسعه.

Tarski منتشر شده در مفهوم نتیجه منطقی در سال 1936. او در این ادعا کرد که نتیجه گیری از استدلال منطقی را دنبال خواهد کرد از محل آن اگر و تنها اگر هر مدل از محل می شود یک مدل از این نتیجه. این کار بر روی نتیجه منطقی تا به حال تأثیر عمیق و توسط بسیاری از نویسندگان مورد بحث قرار گرفته ؛ مراجعه کنید به عنوان مثال ، ، ، ، ، ، و.

او در سال 1937 به چاپ مقاله کلاسیک دیگر ، این زمان در استفاده از روش استقرایی یا قیاسی ، که به روشنی ارائه مشاهدات خود را بر روی طبیعت و با هدف استفاده از روش استقرایی یا قیاسی ، و همچنین با توجه به نقش منطق در مطالعات علمی است.

در سال 1939 برای Tarski صندلی فلسفه در Lvov اعمال کنند ، اما نتوانستند به منصوب کرد. آن سخت است مطمئن باشید که چرا یک نامزد ممکن است خود را به دیگری می شود در رقابت برای صندلی ترجیح بنابراین غیر ممکن است که با یقین می گویند که ضد سامی گرایی ایفا کرد نقشی در تصمیم گیری. با این حال ، مطمئنا منصفانه است که می گویند که تا سال 1939 Tarski به حال شهرت برجسته بین المللی بود ، اما هنوز هم توسط خود او مجبور به تدریس ریاضیات در دبیرستان پشتیبانی. مطمئنا معقول است به این باور است که با تغییر دادن یک نام و دین را به یهودیان اجازه نمی دهد که از تبعیض گسترده در سراسر اروپا بود در این زمان فرار کنند.

در یدلایمخیرات 1939 اوت Tarski سفر به دانشگاه هاروارد در ایالات متحده آمریکا برای حضور در جلسه دیگری از اتحاد علوم. در 12.40 در یدلایمخیرات 1939 اوت 31 هیتلر دستور داد برای نیروهای نظامی خود را برای حمله به لهستان در 4.45 صبح روز بعد. Tarski به حال در ایالات متحده آمریکا به مدت دو هفته در آن زمان شده است. آن را بسیار خوش شانس بود برای او گفت که در لهستان نبود زمانی که ارتش آلمان حمله کرد ، برای شکی نیست که علی رغم تغییر نام و نام مذهب ، او هنوز هم به عنوان یک یهودی تا کنون در حکومت نازی ها بودند نگران واجد شرایط وجود دارد.

در این زمان Tarski به حال دو فرزند ، ژان پسر و دختر قانون مهاجرت و ملیت ، و هر دو همسر و فرزندانش در لهستان باقی مانده بود وقتی که او به ایالات متحده در سال 1939 سفر. Tarski موفق به کسب اجازه اقامت در ایالات متحده بود ، و او سپس تلاش کرده اند ، با کمک از دوستان بسیاری از کشورهای اروپایی ، برای خانواده اش ترتیب به فرار و پیوستن به او را در ایالات متحده است. او شکست خورد برای رسیدن به این ، اما خوشبختانه همه جان سالم به در سه جنگ و قادر بودند برای پیوستن به Tarski در سال 1946. با این حال ، پدر ، مادر او ، برادر و خواهر شوهر در تمام دست نازی ها در طول جنگ درگذشت.

بدیهی است زندگی 'sTarski بودن در ایالات متحده ذخیره شده بود اما او هنوز برای تضمین شغلی دارند. پست ها دائمی بودند برای به دست آوردن آسان نیست از بسیاری از دانشگاهیان برجسته بود از اروپا در سال به ایالات متحده گریخت ، بلافاصله قبل از آغاز جنگ. Tarski برگزار شد تعدادی از موقعیت های تحقیق به طور موقت : دانشگاه هاروارد 1939 - 1941 ؛ کالج شهر نیویورک در سال 1940 ، و موسسه مطالعات پیشرفته در پرینستون در 1941-42 هنگامی که برگزار یاران هیم. در پرینستون Tarski ملاقات گودل مجدد برای وی همچنین از تهدید نازی ها بودند فرار کردند. در طی این مدت ، در سال 1941 ، او به چاپ کاغذ حساب مهم روابط.

پس از این سال ها از مشاغل موقت ، به دست آمده Tarski پیام ارسال شده دائم پس از کارکنان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در سال 1942 ملحق شد. در ابتدا ، او به تنها یک سال منصوب شد اما او به زودی به او داده شد تصرف. او به استاد وجود دارد دیپلم در سال 1945 پیشنهاد شد ، تبدیل شدن استاد ریاضی در سال 1949. او در برکلی برای بقیه زندگی حرفه ای او باقی ماند ، استاد بازنشسته شدن در سال 1968. اگر چه رسما بازنشسته و در آن مرحله ، او به ادامه تدریس شد وتا سال 1973 خواسته شد و او همچنین ادامه داد نظارت بر دانش آموزان پژوهش و انجام تحقیقات تا زمان مرگ او. ما در مورد دانش آموزان Tarski در برکلی گفت : می شود.

سمینارها او در برکلی سریع یک قدرت خانه از منطق شد. دانش آموزان او ، که بسیاری از آنان شده است در حال حاضر ریاضی دانان ، فراخوان انرژی awesome که او را با چرب زبانی کردن و گول زدن بهترین کار خود را از آنها ، همواره خواستار بالاترین استانداردهای نظم و ترتیب و دقت.

Tarski قطعا آیا زندگی کاملا در برکلی کالیفرنیا منجر نشده ، بلکه در زمان دیدار فرصت های زیادی را به جاهای دیگر. او شرمن مدرس دانشگاه ، یادبودی در دانشگاه کالج لندن در سال 1950 بود ، سپس مدرس دانشگاه ، در آنری پوانکره موسسه در پاریس در سال 1955. وی استاد تحقیقات در موسسه میلر از اساسی پژوهش در علوم در 1958-1960 بود ، و سپس بازگشت و در سال 1966 به دانشگاه کالج لندن که او دوباره شرمن مدرس دانشگاه ، یادبودی. در سال 1967 وی استاد فلسفه از سنگ چخماق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس شد و در سال 1974-75 او در جنوب امریکا در دانشگاه کاتولیک شیلی بود.

Tarski به عنوان یکی از چهار بزرگترین ناهماهنگیپذیری در تمام دوران به رسمیت شناخته شده است ، سه دیگر در حال ارسطو ، Frege ، و گودل. از این Tarski بود اغلب زایا به عنوان منطق دان و جمع آوری آثار وی ، غیر از کتاب خود ، تا 2500 اجرا می شود صفحات. Tarski سهم مهمی در بسیاری از مناطق ریاضیات ساخته شده است : تئوری مجموعهها ، نظریه اندازهگیری ، توپولوژی ، هندسه ، جبر کلاسیک و جهانی ، منطق های جبری ، شاخههای مختلف از منطق صوری و metamathematics. او بدیهیات برای 'تولید نتیجه منطقی' ، مشغول به کار در سیستم های استقرایی یا قیاسی ، جبر و مقابله از منطق و نظریه definability. او می تواند یک ریاضی منطقدان با منافع استثنائی وسیع ریاضی در نظر گرفته. در حال حاضر به طور خلاصه در مورد برخی از کار Tarski را نگاه کرد و ما باید یک کم کار خود را از رسیدگی به آن غیر ممکن است ، اما در طول مقاله از این به دیدگاه درست را از گستره ای از سهم او.

Metamathematics ، توسط هیلبرت در سال 1922 معرفی شده به معنی "اثبات تئوری" را به عنوان بخشی از برنامه خود برای ایجاد سازگاری حساب ، تبدیل شد Tarski وقتی او را معرفی روش معنایی که منجر به توسعه مدل خود را از تئوری خود را با ترکیبی از روابط معنایی و نحوی. Sinaceur می نویسد :

در [Tarski 's] نمایش ، metamathematics به هر رشته ریاضی مشابه شد. نه تنها مفاهیم و نتایج آن می تواند mathematized ، اما در واقع آنها را می توان به ریاضیات یکپارچه باشد. ... Tarski تخریب بین metamathematics و ریاضیات مرزی. او به محدود کردن نقش metamathematics به مبانی ریاضیات اعتراض.

زبان رسمی علمی می توانید به مطالعه دقیق تر می شود به روش معنایی که او در معرض توسعه. او در نظریه مدل کار می کرد ، مشکل در تصمیم گیری و ریاضی را با جبر بر جهان بود.

Tarski مقاله ارائه شده خود را به روش برهان : با ارجاع ویژه به هندسه و فیزیک به سمپوزیوم بین المللی برگزار شد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی از یدلایمخیرات 1957 دسامبر 26 to یدلایمخیرات 1958 ژانویه 4. کاغذ او ، ظاهر شدن در مجموعه مقالات کنفرانس در سال 1959 ، اصل سیستم می دهد خود را برای هندسه. این سیستم برهان می دهد رویکرد جدیدتر به مشکل بود که توسط هیلبرت در مفاهیم der Geometrie tackled شده است.

در سال 1968 نوشت : Tarski دیگر منطق کاغذ Equational و تئوری های معروف equational از جبری که او در آن ارائه شده بررسی و مطالعه metamathematics منطق equational سپس آن را به عنوان وجود داشته و نیز دادن برخی از نتایج جدید و برخی از مشکلات باز شود. در حقیقت زیر را در رابطه با کاغذ Tarski و اثبات ظاهر شد که :

... یکی از بهترین قطعه نمایشی نوشتن در تمام منطق ریاضی است.

کاغذ در نظر گودل 'ثانیه قضیه ناتمامیت و همچنین قضیه undefinability Tarski و نگاهی به عواقب احتمالی آنها را برای استفاده از روش برهان در ریاضیات.

Tarski نوزده جزوه و مقالات در زمینه های مختلف ریاضیات نوشت. کار او شامل هندسه (1935) ، مقدمه ای بر منطق و روش علوم استنتاجی (1936) ، استفاده از روش تصمیم گیری برای ابتدایی جبر و هندسه (1948) ، کاردینال جبری (1949) ، نظریهها Undecidable (1953) ، منطق ، معانی ، metamathematics (1956) ، و ترتیبی جبری (1956).

مقدمه ای بر منطق و روش علوم استنتاجی مقدمه نوشته شده است در سطح دوره کارشناسی در منطق و axiomatics است. در روش تصمیم گیری برای ابتدایی جبر و هندسه Tarski نشان داد که اولین نظریه ترتیب اعداد حقیقی تحت عمل جمع و ضرب است تصمیم گرفتنی است که در مقابل ، در راه است که واقعا به غیر - کارشناسان تعجب آور ، به نتایج گودل و کلیسای که نشان دادند که اولین نظریه ترتیب اعداد طبیعی زیر ضرب است و علاوه بر undecidable. کاردینال جبری ارائه مطالعه خواص جبری رضایت بخش است که برخی از ضبط حساب از اعداد کاردینال. در تئوری های Undecidable Tarski نشان داد که نظریه گروهها ، lattices ، انتزاعی هندسه تصویری ، جبری بسته شدن و دیگر سیستم های ریاضی هستند undecidable. او در حال حاضر ساخته شده بود چگونه روشن خشنود ریاضیدانان باید این باشد که هیچ راه حلی برای این مشکل تصمیم کلی وجود دارد. در یک سخنرانی در دانشگاه هاروارد در طول 1939-40 Tarski داده گفت :

... راه حل مشکل از تصمیم خود در کلی ترین شکل منفی است. ... [مسلما] ریاضیدانان بسیاری از با تجربه احساس عمیق از رهایی آنها از هنگامی که این نتیجه شنیده شد. شاید گاهی اوقات در شب های بی خوابی خود را که با ترس لحظه فکر زمانی که برخی از metamathematician ستمکاران را راه حل مثبت پیدا کنید ، و طراحی یک ماشین که می تواند ما را قادر به هیچ مشکل ریاضی در یک راه حل کاملا مکانیکی.... خطر در حال حاضر بیش از... [و] ریاضیدانان... بی سر و صدا می تواند خواب.

در ترتیبی جبری Tarski تعریف جبر و مقابله که قطاری از ویژگی های نظریه اضافه شونده از انواع سفارش دهید. این تفاوت اغلب به شدت از جبری است که او در جبری کاردینال با داشتن غیر مبادلهای علاوه بر ارائه شده.

مقالات جمع آوری شده از Tarski در چهار جلد ویرایش شده توسط استیون Givant تحقیق و رالف ñ McKenzie تولید شد. جان Corcoran ، بررسی این جلد ، می نویسد :

جامعه ریاضی مدیون بدهی از قدرشناسی به Givant و McKenzie برای تلاش های خود را در تولید این مجموعه ارزشمند به جا مانده از آثار آلفرد Tarski است. این کار فقط وقتی که ما می بینیم مقالات Tarski را در یک مکان جمع آوری شده که ما می توانیم شروع گستره و عمق نفوذ خود را در تفکر مدرن و ریاضی را به درک ، به ویژه ، در منطق ریاضی مدرن. منطق ریاضی که ما امروز می شناسیم ، تقریبا بدون مشارکت Tarski غیر قابل ادراک است.

غلامرضا مور می نویسد : در توصیف شخصیت Tarski 's:

Tarski بود extroverted ، تیز هوش ، قوی اراده ، پر انرژی ، و بدزبان. او ترجیح تحقیق خود را به همکاری می شود -- گاهی اوقات کار تمام شب را با همکار -- بود و در مورد اولویت بسیار مشکل پسند.

آب Feferman نیز توصیف جنبه های گوناگون شخصیت خود را به نوشتن در :

رهبر کاریزماتیک و معلم ، او را درخشان شناخته شده برای دقیق هنوز به سبک نمایشی suspenseful ، Tarski بود intimidatingly استانداردهای بالا برای دانش آموزان است ، اما در عین حال او می تواند بسیار دلگرم کننده ، و به ویژه پس به زنان -- در تقابل با روند کلی. برخی از دانشجویان وحشت زده دور شدند ، اما از یک دایره و شاگردان باقی ماند ، که بسیاری از آنها از رهبران مشهور جهان در این زمینه تبدیل شد.

Tarski توسط افتخار بود که به آکادمی ملی علوم انتخاب می شوند ، آکادمی سلطنتی علوم هلند و نامه ، و آکادمی بریتانیا کرد. او سردبیر افتخاری از جبر Universalis ساخته شده است و به عنوان رئیس انجمن برای منطق نمادین 1944 - 1946 خدمت کرده است و اتحادیه بین المللی تاریخ و فلسفه علم در 1956-57. او درجه افتخاری از دانشگاه کاتولیک شیلی (1975) دریافت کرد و در دانشگاه مارسی (1977). در سال 1981 در برکلی به او اعطا استناد برکلی است.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland