ریاضیدانان

خط بار عکس پول تمبر طرح جستجو

Mary Taylor Slow

تاریخ تولد:

محل تولد:

تاریخ مرگ:

محل مرگ:

15 July 1898

Sheffield, England

26 May 1984

Malvern, England

ارائه
توجه -- ترجمه خودکار از نسخه انگلیسی

مری تیلور 'ثانیه پدر و مادر هر دو معلم مدرسه بودند. او پومونا خیابان مدرسه ابتدایی در شفیلد قبل از ادامه آموزش خود را در شفیلد دبیرستان حضور داشتند. در حالی که در مدرسه او برنده بورس Clothworker است که اجازه داده او را در Girton کالج ، کمبریج مطالعه است.

تیلور کارشناسی توسط کمبریج در سال 1919 اهدا شد ، داشتن به دست آمده معادل درجه اول کلاس. او همچنان به مطالعه علوم طبیعی است که امتحان حساب او در سال 1920 پس از مصرف در هر دو دوره های ریاضیات و علوم طبیعی به پایان رسید. او ادامه داد تا در کمبریج تحصیل و کمک هزینه تحصیلی پژوهش اهدا شد. در سال 1922 او به عنوان دستیار مدرس دانشگاه ، در ریاضیات در کالج Girton ، پست او به مدت دو سال برگزار شد منصوب شد. و همچنین تدریس ریاضیات ، تیلور در تئوری امواج رادیویی علاقه مند شد و به پژوهش در مورد موضوع زیر جهت اپلتون ادوارد بود که در این زمان کار در آزمایشگاه کاوندیش در کمبریج آغاز شد.

در سال 1924 اپلتون چپ کمبریج برای تبدیل شدن به استاد وتستون فیزیک در کالج کینگ دانشگاه لندن. تیلور چپ و کمبریج به گوتینگن در آلمان رفت و در آنجا همچنان به مطالعه جنبه های گوناگون از امواج الکترومغناطیسی. او دکترای خود در دانشگاه گوتینگن در سال 1926 اعطا شد و بومادران هزار برگ است که پژوهش و یاران فعال او را در Göttingen باقی می ماند انجام پژوهش با کورانت اهدا شد. تیلور در سال 1929 به انگلستان بازگشت و به عنوان افسر علمی در پژوهش و ایستگاه رادیو در لجن زار ، برکشایر منصوب کرد. پژوهش و ایستگاه رادیو بخشی از دولت بخش علمی و تحقیقات صنعتی و آزمایشگاه ملی فیزیک بود. او وجود دارد از انجام پژوهش در زمینه مباحث تخصصی است که وی از نظریه مغناطیس یونی از انتشار امواج رادیویی و نیز در معادلات دیفرانسیل ، به خصوص برنامه های خود را به فیزیک.

تیلور در سال 1934 ازدواج کرده کلایو آهسته و در نتیجه مجبور به ترک جایگاه خود را در رادیو مزرعه پژوهش تحت خدمات قوانین مدنی است که در نیروی که در آن زمان بودند. مریم و کلایو آرام صاحب دو دختر شدند. او برای مهندس بی سیم به عنوان abstractor و مترجم کار می کرد. او همراه با همسرش نقل مکان کرد به Malvern هنگامی که به یک نوشته در دفاع هوایی پژوهشی و ایجاد توسعه منصوب شد. ماری آهسته و سپس تدریس ریاضیات در مدارس محلی ، به ویژه دستور زبان Worcester دبستانی را برای دختران و Lawnside ، Malvern. او عضو انجمن ریاضی لندن و کمبریج فلسفه جامعه بود. او منتشر شده تعدادی از مقالات در مجموعه مقالات فیزیک جامعه.

Source:School of Mathematics and Statistics University of St Andrews, Scotland